İşte Kadın Derneği

İşte Kadın Derneği girişimci kadınları teknoloji ile buluşturuyor. Siz de bu teknoloji ile tanışmak istiyorsanız lütfen ücretsiz mobil uygulamamızı indiriniz.

İşte Kadın Derneği´nin ücretsiz bir hizmeti olan Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması ile dijital veritabanımıza üye olabilir, diğer üyelerle iletişim kurabilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında alış ve satış ilanları açabilir, girişimcilere özel haber ve etkinliklere tek bir yerden erişebilir ve faydalı girişimcilik yazılarına ulaşabilirsiniz.

Üyeler

Kadın Girişimci Veritabanı´na kayıtlı üyelerimize bu bölümden ulaşabilir, üyeler arasında arama ve filtreleme yapabilir, ilgilendiğiniz üyeyi takibe alabilir, herhangi bir üyeyle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

İlanlar

Kadın Girişimci Veritabanı´na kayıtlı üyeler tarafından açılmış olan belirli süreli alış-satış ilanlarına bu bölümden ulaşabilir, ilanlar arasında arama ve filtreleme yapabilir, ilgilendiğiniz bir ilanı takibe alabilir, ilan sahibi üyeyle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Haberler

İşte Kadın Derneği tarafından girişimci kadınlara özel derlenmiş haberlere bu bölümden ulaşabilir, ilgilendiğiniz bir haberi sosyal medya ve whatsapp aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Etkinlikler

İşte Kadın Derneği tarafından veya paydaşları tarafından girişimci kadınlara özel düzenlenen etkinliklere bu bölümden ulaşabilir, ilgilendiğiniz bir etkinliği sosyal medya ve whatsapp aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Bağlantılar

Girişimci kadınlar için özel olarak hazırlanan faydalı websitesi ve mobil uygulama bağlantılarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik Köşesi

İşte Kadın Derneği tarafından girişimci kadınlara özel kaleme alınmış faydalı yazılara bu bölümden ulaşabilir, ilgilendiğiniz bir yazıyı sosyal medya ve whatsapp aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

İşte Kadın Derneği

İşte Kadın Derneği hakkındaki kurumsal bilgilere bu bölümden ulaşabilir, buradaki bilgileri kullanarak dernekle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Kurulumu

Telefonunuza Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması´nı yüklemek için aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

  • Eğer bir Apple iPhone veya iPad ürününe sahipseniz; Apple Store uygulamasını açıp arama bölümüne "Kadın Girişimcilik Ağı" yazdığınızda uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecektir. Sonraki aşamada yükleme yönergelerini takip edebilirsiniz.
  • Eğer Android işletim sistemli bir cep telefonu veya tablete sahipseniz; Google Play uygulamasını açıp arama bölümüne "Kadın Girişimcilik Ağı" yazdığınızda uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecektir. Sonraki aşamada yükleme yönergelerini takip edebilirsiniz.
  • Eğer bu sayfayı mobil aygıtınız ile görüntülüyorsanız; aşağıda bulunan mobil uygulama resmine tıkladığınızda cihazınıza uygun uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecektir. Sonraki aşamada yükleme yönergelerini takip edebilirsiniz.
cfcu
sivil toplum
ab başkanlığı

© 2022, Tüm hakları saklıdır. İşte Kadın Derneği

İzzettin Çalışlar Cad. No: 44 / 6, Bahçelievler-İstanbul • info@istekadin.org.tr0212 502 42 34

Naature