İşte Kadın Derneği

Kadın Girişimci Veritabanı, İşte Kadın Derneği'nin uluslararası boyutta işletmeye aldığı ve tüm kadın girişimcilerin ücretsiz olarak üye olmalarına olanak verildiği gelişmiş bir veritabanı sistemidir.

Kadın Girişimci Veritabanı'nın Amacı

Kadın Girişimci Veritabanı sayesinde kadın girişimciler, kendilerini çok daha geniş bir çevreye daha iyi tanıtma ve ifade etme şansı bulmaktadır. Bu veritabanı sayesinde kadınlar, iş gücüne daha fazla katılım sağlamakta, kendi işlerini kurabilmekte ve kendi ayakları üzerinde durabilmekte, kendi işlerine sahip girişimci kadınlar ise mevcut alım-satım pazarlarını genişletmekte ve komşuluk yaparak geniş bir çevre edinmektedirler.

Kadın Girişimci Veritabanı'na Kayıt

Kadın Girişimci Veritabanı'na kayıt olmak için web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurabilir veya Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sistem üzerinde yapılan tüm iş ve işlemler tamamen ücretsizdir.

Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması

İşte Kadın Derneği'nin ücretsiz bir hizmeti olan Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması ile Kadın Girişimci Veritabanına üye olabilir, diğer üyelerle iletişim kurabilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında alış ve satış ilanları açabilir, girişimcilere özel haber ve etkinliklere tek bir yerden erişebilir ve faydalı girişimcilik yazılarına ulaşabilirsiniz.

Kadın Girişimcilik Ağı Mobil Uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

cfcu
sivil toplum
ab başkanlığı

© 2022, Tüm hakları saklıdır. İşte Kadın Derneği

İzzettin Çalışlar Cad. No: 44 / 6, Bahçelievler-İstanbul • info@istekadin.org.tr0212 502 42 34

Naature